• lampa-acorn-copper-vita-copenhagen-miedz brovarna4
  • lampa-acorn-copper-vita-copenhagen-miedz1 brovarna4
  • lampa-acorn-copper-vita-copenhagen-miedz brovarna4
  • lampa-acorn-copper-vita-copenhagen-miedz1 brovarna4

VITA Lampa Acorn Copper

4-8 tygodni

VITA

315.00 299.25

Jaka inspiracja stoi za projektem lampy Acorn VITA Copenhagen? Jacob Rudbeck sięgnął po sprawdzone źródło - naturę! Spacer cichym lasem, wdech rześkiego powietrza, dżwięk szeleszczących liści... a pod stopami delikatne żołędzie leżące u podstawy dumnych dębów. Mając w pamięci ten obraz stworzył kolekcję lamp wiszących Acorn. Ich drobna, filigranowa wręcz forma łączy w niesłychanie subtelny sposób kilka materiałów. Delikatna linia szklanego klosza, jego silikonowe zwieńczenie w matowej czerni i kontastujące, eleganckie wnętrze z lustrzanego metalu. Podążając za trendami do wyboru w jednym z kilku modnych odcieni. Tak zrównoważony projekt nie mógł powstać inaczej.

Lampa Acorn, choć drobna, gra główne skrzypce we wnętrzu. Wyeksponowana żarówka daje równomierne, nastrojowe światło. A gdy zastosujesz kilka tych lamp powieszonych obok siebie lub w kaskadzie - otrzymasz imponujący, jasny żyrandol.

Wszystkie produkty VITA Copenhagen są projektowane z prostotą i rozpoznawalnością kształtów. Ideą jest oferowanie produktów w przystępnej cenie, więc dostarczane są rozłożone, do samodzielnego montażu. Ich projekt jest jednak na tyle przemyślany, że zajmuje to maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narządzi ani kleju.


Materiał: szkło, silikon, aluminium

Wymiary: średnica 14 cm, wysokość 16 cm

Kolor: czarny + miedź lustrzana (wnętrze)

Źródło światła: żarówka E27 max 60W lub mocniejsza żarówka energooszczędna


Uwaga! Zestaw nie zawiera zawieszenia.