• lampa-ripples-cusp-vita-copenhagen brovarna4
  • lampa-ripples-cusp-vita-copenhagen1 brovarna4
  • lampa-ripples-cusp-vita-copenhagen brovarna4
  • lampa-ripples-cusp-vita-copenhagen1 brovarna4

VITA Lampa Ripples Cusp

4-8 tygodni

VITA

315.00 299.25

Niekończące się kilometry wybrzeży wokół Skandynawii i ich drobne fale tworzone przez morską bryzę, zainspirowały projektanta do stworzenia kolekcji lamp Ripples. Subtelne, regularne podziały uosabiają nordyckie piękno tak charakterystyczne dla duńskiego wzornictwa. Klasyczna, zmiękczona użytym silikonem, biel wnosi do wnętrza uczucie przytulnego ciepła i harmonię. Kolekcja Ripples to propozycja dla miłośników nowoczesnej klasyki.

Lampy Ripples to niewielkich rozmiarów oświetlenie, jednak dające duże możliwości aranżacji Twojego mieszkania. Jasne, przesączone światło, tworzy nastrojową atmosferę domowego zacisza. Klosz postał poprzez pokrycie rdzenia z tworzywa sztycznego miękkim, plastycznym silikonem.

Wszystkie produkty VITA Copenhagen są projektowane z prostotą i rozpoznawalnością kształtów. Ideą jest oferowanie produktów w przystępnej cenie, więc dostarczane są rozłożone, do samodzielnego montażu. Ich projekt jest jednak na tyle przemyślany, że zajmuje to maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narządzi ani kleju.

Kolekcja Ripples obejmuje 3 modele o różnych kształtach: Cusp, Curve i Slope.


Projekt: Soren Ravn Christensen

Materiał: silikon, tworzywo sztuczne

Wymiary: średnica 15 cm, wysokość 21 cm

Kolor: biały

Źródło światła: żarówka E27 max 60W lub mocniejsza żarówka energooszczędna


Uwaga! Zestaw nie zawiera zawieszenia.